Ofsetový tisk Nové Město nad Metují

Tiskárna V&H Print Hlávko s.r.o. - specializujeme se na ofsetový tisk s důrazem na nejvyšší kvalitu a následné dokončující zpracování zakázek, to vše při zachování výhodných cen a flexibilních termínů expedice. Proto pracujeme ve směnném provozu. Jsme vybaveni i pro realizaci speciálních zakázek: malých nákladů i velkých sérií. Naše sídlo je ve vlastním objektu v Novém Městě nad Metují.

Od svého založení v roce 1992 jsme soukromou firmou vlastněnou čistě českým kapitálem. Jediným vlastníkem byl Josef Hlávko jako fyzická osoba. Od roku 2010 jsme změnili právní statut na společnost s ručením omezeným. Na podzim roku 2013 došlo k odkupu podílu ve společnosti v rámci rodiny a opět se stal 100% vlatníkem Josef Hlávko.

Disponujeme celou paletou technologií, zejména pak nejmodernější technologií ofsetového tisku ve formátu B2, knihtiskem, digitálním tiskem do formátu B3.

Grafický návrh a předtiskovou přípravu tiskovin realizujeme ve vlastním moderním pre-press studiu postaveném na platformě PC, které je vybaveno mimo jiné systémem CTP pro přímou expozici tiskových desek a nátiskovým kalibrovaným zařízením do formátu B3.

Pracoviště pro dokončující zpracování tiskovin je pak vybaveno skládacími automaty, lepícím automatem na zhotovení vazeb V2, linkou na vazby V1, výsekovým automatem a laminátorem. Našim prvořadým cílem je maximální spokojenost zákazníka.

ofsetový tisktiskárnaNové Město nad MetujíNové Město nad MetujíNové Město nad Metují

Naši vybraní klienti