Prepress, tisk letáků Nové Město nad Metují

Grafické studio a předtisková příprava

Zabýváme se tiskařskými pracemi. Nabízíme tisk letáků, ofsetový tisk, dtp, grafiku a knihařské práce. Nabízíme komplexní řešení představ zákazníka. Navštivte naši společnost V&H Print s.r.o. v Novém Městě nad Metují nebo nás kontaktujte.

Dáváme k dispozici náš kreativní potenciál v kombinaci s nejvyšší kvalitou všech druhů výstupů zpracovávaných na moderním hardware na platformě PC.

Naší prioritou je spolehlivost a vstřícnost. Kromě komplexních realizací nabízíme samostatně i dílčí fáze výrobního procesu - grafický design, sazbu a zlom, skenování, elektronickou montáž a osvit tiskových desek na vlastním zařízení CTP a digitální nátisk do formátu B2.

Máme dvacetileté zkušenosti s velkým množstvím realizací jak akcidenčních tiskovin (katalogy, letáky), tak i se sazbou periodik (časopisy, noviny) a v neposledním případě i se zlomem neperiodických publikací knižního typu. Poradíme si i s natolik specifickou prací, jakou je bezesporu obalový design. Samozřejmostí je optimalizace výstupu pro různé výrobní procesy: ofsetový tisk, flexotisk, sítotisk, tampon...

Prepress tisk letáků grafické práce grafika tiskárna tiskařské práce

Osvit CTP desek

Modernizací prochází v roce 2014 oblast předtiskové přípravy a zhotovování tiskových forem. Stávající fialové CtP Mako 4 je nahrazeno CtP systémem Luxel V-9600 MCL od společnosti FujiFilm. Jde o moderní CtP pracující v maximálním formátu B1, jež se vyznačuje vysokým podílem automatizace. To dokládá  skutečnost, že zařízení pracuje s 5-kazetovým zásobníkem tiskových desek.

Po naplnění zásobníků, dokáže linka pracovat zcela samostatně, desku si sama naděruje, oddělí prokladový papír, nasvítí, vyvolá a postaví do expedičního boxu.

CtP se vyznačuje především svou rychlostí, což umožňuje implementace dvou laserových systémů.

Námi připravené tiskové desky jsou určeny pro komerční ofsetové tiskárny vybavené tiskovými stroji do formátu B2 (Heidelberg, Polly, Adast, Roland). V současné době jsme schopni připravit elektronickou montáž a následný osvit desek ve formátech 415x521 mm, 530x650 mm a 575x740 mm a to v rozlišení 1200, 1800 a 2450 dpi s rastrováním do 200 dpi.

K exponovaným tiskovým deskám dodáváme kontrolní obtahy archů zhotovené na inkoustovém tiskovém plotru Epson Stylus Pro 7800.

Dále byl zakoupen zbrusu nový RiP FujiFilm workflow XMF.

CTP CTP

Naši vybraní klienti