logo
roh
Přihlášení:
Nick (přihlašovací jméno)
Heslo

roh
roh
Návrhy a připomínky

Vaše jméno (nebo e-mail)

Kolik je: 1 + 1 =

roh
aktuality
Čnec. 19

Aktualizace výsledkůokrskových soutěží.

Čnec. 14

Přidány fotografiea videa ze soutěže ze Sněžného, Vršovkya Semechnice + aktualize výsledků soutěží.

Čnec. 4

Zásah hasičů: Požár

aktuality

Vítáme Vás na stránkách sboru dobrovolných hasičů Nahořany


Dotace Královehradeckého kraje

Sbor dobrovolných hasičů Nahořany podal žádost o dotaci z fondu Královehradeckého kraje pod názvem Snadná a bezpečná přeprava sportovců Sboru dobrovolných hasičů Nahořany. V rámci projektu byl zakoupen přívěsný vozík a byla vybudována vestavba pro úchyt materiálu. Projekt je veden pod kódovým označením 21RRDU5-0012. Královehradecký kraj projekt podpořil částkou 45 000kč.


Trocha historie...

Sbor dobrovolných hasičů Nahořany byl založen před více jak 140 lety, přesněji 10.2.1878. Dne 7.6.2008 proběhly bouřlivé a strochou skromnosti můžeme říct, že i poměrně vydařilé oslavy 130-ti let existence SDH Nahořany.

V současné době má SDH Nahořany více jak 70 členů, aktivně se účastní okreskových soutěží, Primátor ligy a někdy zavítá i na Východočeskou a Podorlickou ligu a nyní se snaží vychovávat další novou generaci dobrovolných hasičů a to díky vzniku dětského týmu v roce 2007. Nesmíme ovšem zapomenout na úspěšný tým žen, který se může pyšnit už několika poháry ze soutěží, také na tým veteránů a na tým mužů, který má zde nejdelší tradici.

Skupinová fotografie z oslav 130-ti let JSDH Nahořany
By Vašek alias Wendy
Mapa stránek