Datum konání | Místo konání | Druh soutěže | Výsledný čas + umístění | ||
Muži (A, B) | Ženy (A, B) | Děti (ml.A, ml.B, st.) | |||
28.10.2023 | Široký Důl Flídr Cup | Poharovka | NP | ||
14.10.2023 | Letohrad Orlické dozvuky | Poharovka | 15:14(7z57) | ||
3.9.2023 | Zderaz | Extraliga CR | B19:69(42z57) | ||
2.9.2023 | Pšánky | Východočeská liga | B NP | ||
26.8.2023 | Vysokov | Podorlická liga | A18:98(7z16)B17:41(2z16) | ||
26.8.2023 | Dubenec | Poharovka | A NP B28:93(15z24) | ||
6.8.2023 | Kamenec u Poličky | Poharovka | 19:72(19z34) | ||
29.7.2023 | Lanžov | Východočeská liga | A (NP) B(19:20 5z18) | ||
29.7.2023 | Tutleky | Poharovka | 36:50(8z21) | ||
23.7.2023 | Letohrad Kunčice | Extraliga CR | A (NP) B (18:54) | ||
22.7.2023 | Letohrad Orlice | Extraliga CR | A (NP) B (NP) | ||
15.7.2023 | Meziměstí | Podorlická liga | B27:56(10ze16) | ||
8.7.2023 | Velichovky | Východočeská liga | A NP B18:89(4z15) | ||
8.7.2023 | Velichovky | Velka cena OSH Nachod | A17:40(7z10) B15:93(4z10) | ||
1.7.2023 | Dubenec | Východočeská liga | A NP B NP | ||
1.7.2023 | Dubenec | Jizerska | A NP | ||
24.6.2023 | Semechnice | Podorlická liga | B28:91(10z12) | ||
17.6.2023 | Plačice | Podorlická liga | A22:79(10ze13)B19:80(5ze13) | ||
10.6.2023 | Havlovice | Východočeská liga | 19:29(8ze13) | ||
10.6.2023 | Havlovice noční | Poharovka | 18:64(4ze13) | ||
3.6.2023 | Náchod Okresní kolo | Okrsek | (3z6) | ||
3.6.2023 | Náchod | Velka cena OSH Nachod | A28:76(1ze4)B(NP) | ||
28.5.2023 | Bystřec | Východočeská liga | A NP B NP | ||
27.5.2023 | Nepomuky | Východočeská liga | 21:33(12z16) | ||
21.5.2023 | Radimovice | Jizerska | 19:45(13z26) | ||
14.5.2023 | Vrbice | Podorlická liga | A32:29(9z15) | ||
13.5.2023 | Nahořany | Podorlická liga | A25:89(4z12)B25:79(3z12) | ||
13.5.2023 | Horní Třešňovec | Východočeská liga | NP | ||
12.5.2023 | Vršovka | Okrsek | 26:92(2ze13) | ||
8.5.2023 | Houdkovice | Podorlická liga | A24:27(5z18)B24:17(4z18) |
Datum konání | Místo konání | Druh soutěže | Výsledný čas + umístění | ||
Muži (A, B) | Ženy (A, B) | Děti (ml.A, ml.B, st.) | |||
17.12.2022 | Budíkovice | Soutěž mimo okrsek | A20:19(3z8)B NP(8z8) | ||
22.10.2022 | Letohrad Orlické dozvuky | Soutěž mimo okrsek | A19:06 B18:02 | ||
24.9.2022 | Častolovice | Podorlická liga | A27:51(7z11) | ||
24.9.2022 | Nahořany | Primátor liga | B30:79(7z10) | ||
24.9.2022 | Nahořany | Primátor liga | volná kategorie A26:41(2ze6)B35:32(4ze6) | volná kategorie 41:60(3ze3) | |
17.9.2022 | Lodín | Podorlická liga | A23:78(1z9) | ||
10.9.2022 | Bukovice | Primátor liga | B1:12:32(12z12) | ||
10.9.2022 | Bukovice | Primátor liga | volná kategorie A22:89(1z5) | ||
4.9.2022 | Pšánky | Extraliga CR | 20:21(30z51) | ||
3.9.2022 | Opočno | Podorlická liga | A28:21(12ze14)B27:74(11ze14) | ||
3.9.2022 | Nový Hrádek | Primátor liga | B34:60(10z10) | ||
3.9.2022 | Nový Hrádek | Primátor liga | volná kategorie A28:71(3z5) | ||
27.8.2022 | Vysokov | Podorlická liga | A19:65(8ze13)B22:17(13ze13) | ||
27.8.2022 | Dubenec | Soutěž mimo okrsek | A (NP)B22:83(12z23) | ||
20.8.2022 | Jasenná | Soutěž mimo okrsek | 48:37(6z6) | ||
13.8.2022 | Malá Skála | Jizerska | A19:66(18z27)B NP | ||
30.7.2022 | Lukavice | Podorlická liga | A23:13(2 ze13) | ||
24.7.2022 | Letohrad Kunčice | Extraliga CR | 19:89(30z58) | ||
23.7.2022 | Letohrad Orlice | Extraliga CR | 19:56(25z55) | ||
15.7.2022 | Provodov | Okrsek | A28:34(2z17)B30:58(5z17) | ||
2.7.2022 | Sněžné | Podorlická liga | A22:14(4ze14)B25:97(11ze14) | ||
25.6.2022 | Semechnice | Podorlická liga | A26:46(6ze13) | ||
25.6.2022 | Vršovka | Primátor liga | volná kategorie A38:32(4ze4) | ||
18.6.2022 | Ohnišov | Primátor liga | B31:85(4z8) | ||
18.6.2022 | Ohnišov | Primátor liga | volná kategorie A27:56(3ze6)B26:06(2ze6) | ||
11.6.2022 | Roveň | Podorlická liga | A20:62(7z10) | ||
11.6.2022 | Blažkov | Primátor liga | B29:86(7z8) | ||
11.6.2022 | Blažkov | Primátor liga | volná kategorie A25:25(1z5)B26:94(2z5) | ||
5.6.2022 | Vrbice | Podorlická liga | A27:96(4z12)B31:51(10z12) | ||
4.6.2022 | Náchod Okresní kolo | Soutěž mimo okrsek | štafeta 4x100m 1:41:22 útok 32:60 (2ze4) | ||
21.5.2022 | Černčice | Primátor liga | A31:30(6z10)B57:91(10z10) | ||
21.5.2022 | Černčice | Primátor liga | volná kategorie A27:70(2z8)B37:84(5z8) | ||
14.5.2022 | Nahořany | Podorlická liga | A26:19(6ze13)B28:83(13ze13) | ||
13.5.2022 | Vrchoviny | Okrsek | A NP(11Z11)B NP(11Z11) | ||
8.5.2022 | Houdkovice | Podorlická liga | A25:41(4z15) |
Datum konání | Místo konání | Druh soutěže | Výsledný čas + umístění | ||
Muži (A, B) | Ženy (A, B) | Děti (ml.A, ml.B, st.) | |||
9.10.2021 | Letohrad Orlické dozvuky | Soutěž mimo okrsek | A 17:57 B 34:65 | ||
2.10.2021 | Ohnišov | Primátor liga | 23:76(5z8) | ||
18.9.2021 | Bukovice | Primátor liga | 36:32(6z8)32:68(7z8) | ||
12.9.2021 | Kramolna | Primátor liga | A32:05(8z8)B29:53(7z8) | ||
11.9.2021 | Nahořany | Primátor liga | A28:61(5z9)B28:54(4z9) | 41:25(6ze6) | |
4.9.2021 | Nový Hrádek | Primátor liga | 26:91(2z8),28:22(5z8) | ||
4.9.2021 | EX ČR Pšánky | Soutěž mimo okrsek | 20:21(30z51) | ||
28.8.2021 | Vysokov | Podorlická liga | 22:91(7z10) | ||
28.8.2021 | Dubenec | Soutěž mimo okrsek | A21:58(6z22)B24:77(10z22) | ||
21.8.2021 | Jasenná | Soutěž mimo okrsek | 31:30(1z5) | ||
7.8.2021 | Třebihošť | Soutěž mimo okrsek | 45:04(13z15) | ||
9.7.2021 | Provodov | Okrsek | 39:35(6z13) | ||
5.7.2021 | Rožnov | Soutěž mimo okrsek | 40:15(20z24) | ||
26.6.2021 | Okresní kolo | Soutěž mimo okrsek | 38:20(7z8) |
Datum konání | Místo konání | Druh soutěže | Výsledný čas + umístění | ||
Muži (A, B) | Ženy (A, B) | Děti (ml.A, ml.B, st.) | |||
26.9.2020 | Libřice | Soutěž mimo okrsek | 33:47(3z12) | ||
19.9.2020 | Nový Hrádek | Primátor liga | 26:46(2z8) | ||
12.9.2020 | Bukovice | Primátor liga | 30:69(5z9) | ||
5.9.2020 | Okresní kolo v P.Ú. | Soutěž mimo okrsek | 34:66(1z8) | ||
29.8.2020 | Kramolna | Primátor liga | 26:09(3z8) | ||
29.8.2020 | Dubenec | Soutěž mimo okrsek | 22:55(4z19) | ||
22.8.2020 | Vršovka | Primátor liga | 28:36(5 z11) | ||
15.8.2020 | Nahořany | Primátor liga | 28:33(5 z13) |
Datum konání | Místo konání | Druh soutěže | Výsledný čas + umístění | ||
Muži (A, B) | Ženy (A, B) | Děti (ml.A, ml.B, st.) | |||
26.10.2019 | Memoriál V.I.Lenina | Soutěž mimo okrsek | NP | ||
21.9.2019 | Kramolna | Primátor liga | 23:01(2z13) | ||
14.9.2019 | Bukovice | Primátor liga | 27:56(1ze14) | ||
7.9.2019 | Nový Hrádek | Primátor liga | 29:54(6ze14) | ||
31.8.2019 | Vysokov | Primátor liga | 21:41(3z13) | ||
24.8.2019 | Přibyslav | Okrsek | 47:09(2ze7) | ||
20.7.2019 | Hořičky | Soutěž mimo okrsek | 35:84(6z8) | ||
12.7.2019 | Provodov | Okrsek | 29:60(3ze14) | ||
22.6.2019 | Nahořany | Primátor liga | 27:23(1z12) | ||
15.6.2019 | Bohuslavice | Okrsek | 28:59(4z6) | ||
8.6.2019 | Blažkov | Primátor liga | 28:26(7ze14) | ||
25.5.2019 | Lhota za Č.K. | Primátor liga | 27:27(2z13) | ||
18.5.2019 | Černčice | Primátor liga | 42:96(11ze14) | ||
17.5.2019 | Vrchoviny | Okrsek | 36:80(4z10) |
Datum konání | Místo konání | Druh soutěže | Výsledný čas + umístění | ||
Muži (A, B) | Ženy (A, B) | Děti (ml.A, ml.B, st.) | |||
6.10.2018 | Jezbiny | Soutěž mimo okrsek | 24:06(1z18) | ||
22.9.2018 | Kramolna | Primátor liga | 27:02(8ze14) | ||
15.9.2018 | Bukovice | Primátor liga | 40:64(9z15) | ||
1.9.2018 | Nový Hrádek | Primátor liga | 42:39(11z11) | ||
25.8.2018 | Vysokov | Primátor liga | 23:68(3ze14) | ||
13.7.2018 | Provodov | Okrsek | 1z12(28:25) | ||
23.6.2018 | Černčice | Primátor liga | 2ze14(26:94) | ||
16.6.2018 | Bohuslavice | Podorlická liga | 5ze7(28:47) | ||
9.6.2018 | Blažkov | Primátor liga | 31:65(4z12) | ||
19.5.2018 | Lhota za Č.K. | Primátor liga | 34:09(8z13) | ||
12.5.2018 | Nahořany | Primátor liga | 30:73(1ze14) | 48:60(12z12) | |
11.5.2018 | Vrchoviny | Okrsek | 25:02(1z10) |
Datum konání | Místo konání | Druh soutěže | Výsledný čas + umístění | ||
Muži (A, B) | Ženy (A, B) | Děti (ml.A, ml.B, st.) | |||
7.10.2017 | Jezbiny | Soutěž mimo okrsek | 28:54(1z11) | ||
16.9.2017 | Kramolna | Primátor liga | 24:20(3z11) | ||
10.9.2017 | Psanky | Východočeská liga | NP | ||
9.9.2017 | Bukovice | Primátor liga | 29:33(5z10) | ||
2.9.2017 | Novy Hradek | Primátor liga | 30:62(6z12) | ||
26.8.2017 | Vysokov | Primátor liga | 22:73(6z11) | ||
19.8.2017 | Přibyslav | Okrsek | 41:90(2ze7) | ||
14.7.2017 | Provodov | Okrsek | 34:96(4z12) | ||
1.7.2017 | Černčice | Okrsek | 19:83(2ze7) | ||
24.6.2017 | Bohuslavice | Okrsek | 35:24(5z8) | ||
17.6.2017 | Idzikow POLSKO | Soutěž mimo okrsek | (1z10) | ||
16.6.2017 | Vršovka | Primátor liga | 35:04(8z15) | ||
10.6.2017 | Blažkov | Primátor liga | 28:43(5z12) | ||
20.5.2017 | Lhota za Č.K. | Primátor liga | 29:10(4z11) | ||
13.5.2017 | Nahořany | Primátor liga | A29:50(6z10)B34:62 | ||
12.5.2017 | Vrchoviny | Okrsek | A26:43(3z10)B31:63 | ||
8.5.2017 | Houdkovice | Podorlická liga | 29:04(8z9) | ||
6.5.2017 | Zábrodí | Soutěž mimo okrsek | 32:18(2z10) |
Datum konání | Místo konání | Druh soutěže | Výsledný čas + umístění | ||
Muži (A, B) | Ženy (A, B) | Děti (ml.A, ml.B, st.) | |||
1.10.2016 | Jezbiny | Soutěž mimo okrsek | 40:53(8z16) | ||
24.9.2016 | Spy | Okrsek | 26:13(1z5) | ||
17.9.2016 | Kramolna | Primátor liga | A 25:45(6z11) | ||
10.9.2016 | Bukovice | Primátor liga | A 31:14(7z12) | ||
3.9.2016 | Novy Hradek | Primátor liga | A 26:47(1z12) | ||
27.8.2016 | Vysokov | Primátor liga | A 22:47(5ze14) | ||
27.8.2016 | Vysokov | Soutěž mimo okrsek | 20:69(7z9) 19:32(4z9) | ||
20.8.2016 | Přibyslav | Okrsek | 41:43(1z9) | ||
15.7.2016 | Provodov | Okrsek | 29:46(1z15) | ||
9.7.2016 | Sněžné | Podorlická liga | 23:49(4z10) 22:95(7z10) | ||
2.7.2016 | Černčice | Okrsek | A 25:23(1z10) B 34:17(8z10) | ||
25.6.2016 | Bohuslavice | Okrsek | A 24:90(1z8) B 31:31 (5z8) | ||
17.6.2016 | Vršovka | Primátor liga | A 21:95(2ze16) B 32:12(7ze16) | ||
11.6.2016 | Blažkov | Primátor liga | A 27:88(2z12) | ||
4.6.2016 | Hořičky | Soutěž mimo okrsek | A 20:44(1ze7) B 23:87(3ze7) | ||
28.5.2016 | Lhota za Č.K. | Primátor liga | A 28:69(3z12) B D (12z12) | ||
21.5.2016 | Nahorany | Primátor liga | A 32:07 (9ze14) B 29:37 (3ze14) | 56:77 (3ze14) | |
13.5.2016 | Vrchoviny | Okrsek | A 25:88 (2 z12) B 26:56 (3 z12) |
Datum konání | Místo konání | Druh soutěže | Výsledný čas + umístění | ||
Muži (A, B) | Ženy (A, B) | Děti (ml.A, ml.B, st.) | |||
26.9.2015 | Spy | Okrsek | A 24:72 (1ze7) B 29:10 (2ze7) | ||
19.9.2015 | Kramolna | Primátor liga | A 26:22 (6z12) | ||
12.9.2015 | Bukovice | Primátor liga | A 29:76 (5z13) | ||
5.9.2015 | Hořičky | Soutěž mimo okrsek | A 20:68 (1z6) | ||
5.9.2015 | Nový Hrádek | Primátor liga | A 27:58 (3z12) | ||
29.8.2015 | Vysokov | Primátor liga | A 33:50 (4z12) | ||
29.8.2015 | Vysokov | Soutěž mimo okrsek | A 22:80(1z6) B 29:30(3z3) | ||
22.8.2015 | Přibyslav | Okrsek | A41:88(1z11)B55:37(5z11) | ||
4.7.2015 | Černčice | Okrsek | A 23:94(1z11) B 26:73(4z11) | ||
27.6.2015 | Semechnice | Podorlická liga | 31:76(13z13) | ||
20.6.2015 | Bohuslavice | Okrsek | 24:22(1z10) | ||
19.6.2015 | Vršovka | Primátor liga | 31:34(6 ze14) | ||
13.6.2015 | Blažkov | Primátor liga | 30:53(10z10) | ||
24.5.2015 | Velký Třebešov | Východočeská liga | 21:81 (21z30) | ||
23.5.2015 | Lhota za Č.K. | Primátor liga | 30:05 (8z14) | ||
16.5.2015 | Nahořany | Primátor liga | A29:03 (8z13) B28:35 (6z13) | ||
15.5.2015 | Vrchoviny | Okrsek | A27:78(2z10) B28:12(3z10) | ||
8.5.2015 | Houdkovice | Podorlická liga | 53:56 (14z15) |
Datum konání | Místo konání | Druh soutěže | Výsledný čas + umístění | ||
Muži (A, B) | Ženy (A, B) | Děti (ml.A, ml.B, st.) | |||
4.10.2014 | Jezbiny | Soutěž mimo okrsek | 28:00 (3 z15) | ||
20.9.2014 | Kramolna | Primátor liga | 33:24 (8 z11) | ||
13.9.2014 | Bukovice | Primátor liga | 27:63 (5 z16) | ||
6.9.2014 | Nový Hrádek | Primátor liga | 26:40 (1 z15) | ||
30.8.2014 | Dubenec | Soutěž mimo okrsek | 24:76 (3 z13) | ||
30.8.2014 | Vysokov | Primátor liga | 28:52 (2 z12) | ||
23.8.2014 | Pribyslav | Okrsek | 44:82 (3z12) | ||
9.8.2014 | Nahořany | Okrsek | A 27:90 (2 z13) B 30:08 (7 z13) C 46:79 (12 z13) | 40:57(4 ze 7) | |
12.7.2014 | Sněžné | Podorlická liga | 24:03 (10 z15) | ||
5.7.2014 | Hořičky | Soutěž mimo okrsek | 20:11,19:77 (1 ze 7) | ||
5.7.2014 | Černčice | Okrsek | A 23:60 (1 z 8) B D (8 z 8) | ||
29.6.2014 | Semechnice | Podorlická liga | 26:31 (7 z15) | ||
29.6.2014 | noční Vysokov | Soutěž mimo okrsek | 23:56 (3 z10) | ||
21.6.2014 | Bohuslavice | Okrsek | A 38:97 (1 z15) B 42:49 (2 z15) | ||
20.6.2014 | Vršovka | Primátor liga | 26:43 (1 z16) | ||
14.6.2014 | Blažkov | Primátor liga | 27:23 (2 z12) | ||
24.5.2014 | Ohnišov | Primátor liga | 29:50 (6 z13) | ||
23.5.2014 | Vrchoviny | Okrsek | 33:50 (4 z11) | ||
17.5.2014 | Lhota za Č.K. | Primátor liga | 26:59(1 ze14) | ||
8.5.2014 | Houdkovice | Podorlická liga | 39:60(12z16) |
Datum konání | Místo konání | Druh soutěže | Výsledný čas + umístění | ||
Muži (A, B) | Ženy (A, B) | Děti (ml.A, ml.B, st.) | |||
28.9.2013 | Spy | Okrsek | 198:09 (4 z 8) | ||
21.9.2013 | Kramolna | Primátor liga | 28:09 (6 ze 14) | ||
14.9.2013 | Bukovice | Primátor liga | 28:96 (2. z 18.) | ||
7.9.2013 | Nový Hrádek | Primátor liga | 27:29 (6.z 17.) | ||
31.8.2013 | Jeníkovice | Soutěž mimo okrsek | 25:28,26:10 (3.z 8.) | ||
31.8.2013 | Vysokov | Primátor liga | 33:03 (5. z 15.) | ||
31.8.2013 | Dubenec | Soutěž mimo okrsek | 24:71 (1. z 10.) | ||
24.8.2013 | Martínkovice | Soutěž mimo okrsek | 22:07,22:67 (2 z 8) | ||
17.8.2013 | Přibyslav | Okrsek | 43:22 (1.z 11.) | ||
11.8.2013 | Nahořany | Okrsek | 58:68 (16 z 18) | 36:77 (9 z 10) | |
13.7.2013 | Sněžné | Podorlická liga | 43:46; 26:30 (11. ze 14) | - | - |
6.7.2013 | Černčice | Okrsek | 26:15 (4. z 9) | - | - |
5.7.2013 | Rožnov | Soutěž mimo okrsek | 24:31 (6. z 21) | - | - |
22.6.2013 | Bohuslavice | Okrsek | 43:22 (1. z 9) | - | - |
22.6.2013 | Jílovice | Soutěž mimo okrsek | 29:67; 28:58 (3. z 9) | - | - |
21.6.2013 | Vršovka | Primátor liga | 28:46 (6. z 19) | - | - |
15.6.2013 | Blažkov | Primátor liga | 28:05 (5. z 13) | - | - |
25.5.2013 | Ohnišov | Primátor liga | 33:52 (8. z 12) | - | - |
18.5.2013 | Velká Jesenice | Primátor liga | 33:04 (8. z 12) | - | - |
Datum konání | Místo konání | Druh soutěže | Výsledný čas + umístění | ||
Muži (A, B) | Ženy (A, B) | Děti (ml.A, ml.B, st.) | |||
6.10.2012 | Jezbiny | Soutěž mimo okrsek | 35:06 (8. z 20) | - | - |
29.9.2012 | Suchý důl | Soutěž mimo okrsek | 34:30 (7. z 15) | - | - |
15.9.2012 | Kramolna | Primátor liga | 29:85 (7. z 15) | - | - |
8.9.2012 | Bukovice | Primátor liga | 32:59 (6. z 19) | - | - |
1.9.2012 | Nový Hrádek | Primátor liga | 32:23 (7. z 13) | - | - |
25.8.2012 | Jeníkovice | Soutěž mimo okrsek | 32:52 (2. z 11) 35:39 (6. z 11) | - | - |
25.8.2012 | Vysokov | Primátor liga | 38:63 (10. ze 14) | - | - |
25.8.2012 | Dubenec | Soutěž mimo okrsek | N (12. z 12) | - | - |
11.8.2012 | Nahořany | Okrsek | 43:09 (9. z 15) 43:62 (10. z 15) | 39:63 (3. z 5) | - |
28.7.2012 | Tutleky | Podorlická liga | 28:58 (9. z 18) | - | - |
20.7.2012 | Provodov | Okrsek | 31:31 (3. z 18) | 36:70 (5. z 8) | - |
14.7.2012 | Sněžné | Podorlická liga | 26:60 (9. z 18) 28:39 (12. z 18) | - | - |
7.7.2012 | Černčice | Okrsek | 50:72 (3. ze 7) | 66:35 (4. z 5) | - |
5.7.2012 | Hořičky | Soutěž mimo okrsek | 21:30 (2. z 10) | - | - |
30.6.2012 | Bohuslavice | Okrsek | 43:73 (5. z 11) | 57:78 (4. z 5) | - |
23.6.2012 | Vršovka | Primátor liga | 38:03 (12. z 16) | - | - |
16.6.2012 | Blažkov | Primátor liga | 30:73 (6. z 12) | - | - |
26.5.2012 | Velká Jesenice | Primátor liga | 49:73 (13. z 15) | - | - |
19.5.2012 | Ohnišov | Primátor liga | 39:71 (2. z 11) | - | - |
11.5.2012 | Vrchoviny | Okrsek | (2. z 13) | - | - |
8.5.2012 | Houdkovice | Podorlická liga | 31:52 (13. z 18) | - | - |
Datum konání | Místo konání | Druh soutěže | Výsledný čas + umístění | ||
Muži (A, B) | Ženy (A, B) | Děti (ml.A, ml.B, st.) | |||
1.10.2011 | Jezbiny | Soutěž mimo okrsek | 29:13 (1. z 15) | - | - |
17.9.2011 | Kramolna | Primátor liga | 33:56 (9. z 16) | - | - |
10.9.2011 | Bukovice | Primátor liga | 33:63 (10. z 21) | - | - |
3.9.2011 | Nový Hrádek | Primátor liga | 32:99 (10. z 15) | - | - |
27.8.2011 | Vysokov | Primátor liga | 35:83 (7. z 15) | - | - |
20.8.2011 | Přibyslav | Okrsek | 56:80 (3. z 8) | - | - |
13.8.2011 | Nahořany | Okrsek | 27:85 (5. z 21) 39:75 (17. z 21) | 50:01 (4. z 5) | 32:00 (1. ze 3) 35:00 (2. ze 3) 39:00 (3. ze 3) |
16.7.2011 | Sněžné | Podorlická liga | 30:75 (11. z 15) | - | - |
15.7.2011 | Provodov | Okrsek | 31:89 (7. z 15) | 42:61 (8. z 8) | - |
5.7.2011 | Hořičky | Soutěž mimo okrsek | 39:77 (3. ze 17) | - | - |
2.7.2011 | Černčice | Okrsek | 48:07 (2. z 8) | 80:18 (6. z 6) | 30:31 (1. z 5) 42:87 (4. z 5) 40:32 (2. ze 2) |
25.6.2011 | Vršovka | Primátor liga | 38:09 (10. z 15) | - | - |
18.6.2011 | Bohuslavice | Okrsek | 44:90 (3. z 8) | 63:59 (2. z 5) | 77:25 (9. z 11) N (11. z 11) 36:81 (5. ze 17) |
11.6.2011 | Blažkov | Primátor liga | 56:84 (13. z 13) | - | - |
28.5.2011 | Velká Jesenice | Primátor liga | 39:79 (7. z 16) | - | - |
21.5.2011 | Jizbice | Primátor liga | 33:96 (11. ze 13) | - | - |
14.5.2011 | Velký Třebešov | Soutěž mimo okrsek | 30:02 (3. ze 4) | - | - |
13.5.2011 | Vrchoviny | Okrsek | 29:26 (1. z 11) | 39:24 (3. ze 4) | - |
Datum konání | Místo konání | Druh soutěže | Výsledný čas + umístění | ||
Muži (A, B) | Ženy (A, B) | Děti (ml.A, ml.B, st.) | |||
18.9.2010 | Kramolna | Primátor liga | 33:75 (8. ze 13) | - | - |
11.9.2010 | Červený Kostelec | Primátor liga | 35:31 (15. ze 17) | - | - |
4.9.2010 | Nový Hrádek | Primátor liga | 32:42 (10. z 18) | - | - |
4.9.2010 | Jeníkovice | Soutěž mimo okrsek | 57:00 (2. ze 6) (28:56 + 28:44) | - | - |
28.8.2010 | Vysokov | Primátor liga | 33:04 (11. ze 14) | - | - |
21.8.2010 | Sněžné | Soutěž mimo okrsek | 32:44 (7. z 12) | - | - |
14.8.2010 | Nahořany | Okrsek | 30:84 (5. ze 17) 68:72 (16. ze 17) | 39:49 (2. z 8) 63:96 (7. z 8) | 33:22 (1. ze 2) 46:66 (2. ze 2) 35:93 (2. ze 2) Přípravka 67:75 |
24.7.2010 | Meziměstí | Podorlická liga | 41:08 (12. z 13) | - | - |
9.7.2010 | Provodov | Okrsek | 35:44 (9. z 19) | 39:22 (5. z 9) | - |
5.7.2010 | Hořičky | Soutěž mimo okrsek | 26:35 (1. z 9) | - | - |
3.7.2010 | Černčice | Okrsek | 64:24 (4. z 6) | 93:13 (3. ze 4) | 65:94 (1. z 1); 39:50 (1. ze 2); 42:56 (1. ze 2) |
26.6.2010 | Vršovka | Primátor liga | 42:50 (13. ze 17) | - | - |
19.6.2010 | Bohuslavice | Okrsek | 54:37 (3. z 12) | 56:91 (2. ze 4) | 51:61 (5. z 10); - ; - |
18.6.2010 | Horní Radechová | Východočeská liga | 26:96 (28. z 36) | - | - |
12.6.2010 | Blažkov | Primátor liga | 34:50 (9. z 15) | - | - |
29.5.2010 | Velká Jesenice | Primátor liga | 49:16 (14. z 18) | - | - |
22.5.2010 | Ohnišov | Primátor liga | 62:53 (14. z 15) | - | - |
14.5.2010 | Vrchoviny | Okrsek | 33:84 (4. z 11) | 53:40 (2. ze 3) | - |
1.5.2010 | Jizbice | Soutěž mimo okrsek | 57:90 (5. z 9) | - | - |
Datum konání | Místo konání | Druh soutěže | Výsledný čas + umístění | ||
Muži (A, B) | Ženy (A, B) | Děti (ml.A, ml.B, st.) | |||
12.9.2009 | Červený Kostelec | Primátor liga | 27:65 (12. z 21) | 40:99 (6. z 9) | - |
5.9.2009 | Nový Hrádek | Primátor liga | 37:81 (14. ze 17) | - | - |
29.8.2009 | Jasenná | Soutěž mimo okrsek | - | - | 41:00 (9. z 11); - ; D |
29.8.2009 | Vysokov | Primátor liga | 40:38 (14. z 20) | - | - |
22.8.2009 | Přibyslav | Okrsek | - | 58:00 (2. ze 3) | 89:00 (1. z 1); 100:00 (2. ze 2); 75:00 (2. ze 2) |
15.8.2009 | Nahořany | Okrsek | A:28:00 (6. z 22); B:36:00 (12. z 22) | 37:00 (2. z 6) | 44:00 (1. ze 2); 46:00 (2. ze 2); 35:00 (1. z 1) |
8.8.2009 | Martínkovice | Soutěž mimo okrsek | - | 67:19 (3. z 5) | - |
10.7.2009 | Provodov | Okrsek | 40:00 (8. z 20) | ||
5.7.2009 | Hořičky | Soutěž mimo okrsek | 25:73 (3. z 11) | - | - |
4.7.2009 | Černčice | Okrsek | 50:84 (1. z 6) | 63:60 (2. ze 2) | 48:10 (2. ze 2); 33:20 (1. ze 2); - |
4.7.2009 | Vlkov | Soutěž mimo okrsek | 60:25 (5. z11.) | - | - |
26.6.2009 | Vršovka | Primátor liga | 34:93 (9. z 21.) | - | - |
19.6.2009 | Horní Radechová | Východočeská liga | 29:67 (20.ze 34) | - | - |
13.6.2009 | Blažkov | Primátor liga | 31:49 (11. z 16) | - | - |
6.6.2009 | Slavětín nad Metují | Okrsek | 21:75 (1. ze 7) | 31:00 (1. ze 3) | 29:00 (2. ze 3); 28:50 (1. ze 3); 40:00 (2. ze 2) |
30.5.2009 | Velká Jesenice | Primátor liga | 39:60 (12. z 18) | - | - |
23.5.2009 | Velký Třebešov | Primátor liga | 40:85 (13. z 18) | - | - |
22.5.2009 | Vrchoviny | Okrsek | 33:00 (4. z 10) | 37:00 (2. ze 3) | - |
2.5.2009 | Jizbice | Soutěž mimo okrsek | 36:67 (3. z 12) | - | - |
Broumov (.XLS, 35 kB) Česká Metuje (.XLS, 32 kB) Rožnov (.XLS, 85 kB) Stolín (.XLS, 37 kB) Šonov (.XLS, 55 kB)
Datum konání soutěže | Místo konání | Druh soutěže | Výsledný čas (M,Ž,D) | Umístění (M,Ž,D) | Celkový počet týmů (M,Ž,D) | |
Vysvětlivky: Ž-ženy, M-muži, D-děti(ml.A, ml.B, st.) Za možné nesrovnalosti se předem omlouváme | ||||||
6.12.2008 | Rtyně v Podkrkonoší | Halový závod dětí | -, -, (6:54:00, -, -) | -, -, (10., -, -) | 16, -, (-, -, -) | |
4.10.2008 | Jezbiny | Mimo okrsek (3B,nástřik) | 30:91, -, (-, -, -) | 3., -, (-, -, -) | 17, -, (-, -, -) | |
20.9.2008 | Kramolna | Primátor liga (3B,nástřik) | 33:00, -, (-, -, -) | 6., -, (-, -, -) | 17, -, (-, -, -) | |
20.9.2008 | Nové Město n/M | Východočeská liga (3B,dotyk) | 22:00, -, (-, -, -) | 12., -, (-, -, -) | 20, -, (-, -, -) | |
13.9.2008 | Červený Kostelec | Primátor liga (2B,nástřik) | 30:43, -, - | 5., -, - | 17, -, - | |
13.9.2008 | Slavětín | Okrsek (2B,plechovky) | 36:26, 36:28, (30:57, 33:94, -) | 5., 2., (2., 3., -) | 9, 3, (3, 3, -) | |
6.9.2008 | Nový Hrádek | Primátor liga (3B,nástřik) | 36:22, -, - | 10., -, - | 16, -, - | |
30.8.2008 | Jasenná | Mimo okresek (2B,nástřik) | -, -, (45:00, 54:00, 45:00) | -, -, - | -, -, - | |
30.8.2008 | Vysokov | Primátor liga (3B,nástřik) | 36:88, -, - | 11. , -, - | 19, -, - | |
23.8.2008 | Lejšovka | mimo okresek (2 B - plechovky, sání) | 38:47 (23:21-nabírání), -, - | 4. (3.), -, - | 9 (9), -, - | |
16.8.2008 | Martínkovice | mimo okresek (2 B - nástřikové terče, sání - 2 kola) | 35:00+120:00, 42:00+38:00, - | 9., 2., - | 13, 7, - | |
9.8.2008 | Nahořany | Okresek (2 B - nástřikové terče) | 27:89(B: dis.), 36:00, (42:00, 38:00, 32:00 a 38) | 1., 2., (3., 1., 2. a 4.) | 17, 6, (5, 5, 4) | |
18.7.2008 | Provodov | Okresek (3 B - nástřikové terče) | 31:96, 38:47, - | 1., 3., - | 13, 6, - | |
5.7.2008 | Černčice | Okresek (2 B - nástřikové terče + běh + pití piva) | 77:02, 104:28, (53:12, 41:87, 38:81) | 2., 2., (2., 1., 2.) | 7, 3, (2, 2, 2) | |
5.7.2008 | Hořičky | O pohár starosty obce (3 B - nástřikové terče-sání) | 35:32, -, - | 1., -, - | 11, -, - | |
5.7.2008 | Vlkov | O pohár starosty obce (3 B - nástřikové terče-sání) | 43:47, -, - | 2., -, - | 8, -, - | |
21.6.2008 | Bohuslavice | Okresek (2 B - nástřikové terče + pití) | 68:74, -, 38:00 | 8., -, 4 | 10, -, 11 | |
21.6.2008 | Jestřebí | Primátor liga (3 B - nástřikové terče) | 32:26, -, - | 6., -, - | 15, -, - | |
21.6.2008 | Vršovka | Primátor liga (3 B - nástřikové terče) | 38:00, 36:00, (45:00, 44:00, 40:00) | 7., 1., (2., 1., 2.) | 14, 4, (2, 1, 4) | |
20.6.2008 | Horní Radechová | Východočeská lia (3 B - dotykové terče) | 27:64, -, - | 17., -, - | 25, -, - | |
14.6.2008 | Blažkov | Primátor liga (3 B - nástřikové terče) | 36:47, -, - | 11., -, - | 15, -, - | |
24.5.2008 | Velká Jesenice | Primátor liga (3 B - nástřikové terče) | 1:01:00, -, - | 17., -, - | 19, -, - | |
17.5.2008 | Velký Třebešov | Primátor liga (3 B - nástřikové terče) | 51:27, -, - | 14., -, - | 15, -, - | |
4.5.2008 | Nízká Srbská | Soutěž mimo okresek (pož. útok, štafeta, štafeta dvojic) | -, -, (57:00,59:00,80:00 + 30s penalizace) | -, -, 15. | -, -, 25 |
Datum konání soutěže | Místo konání | Druh soutěže | Výsledný čas (M,Ž,D) | Umístění (M,Ž,D) | Celkový počet týmů (M,Ž,D) | |
Vysvětlivky: Ž-ženy, M-muži, D-děti Za možné nesrovnalosti se předem omlouváme | ||||||
19.5. | Velký Třebešov | Primátor liga (3 B - nástřikové terče) | 37:10 | 11 | 25 | |
9.6. | Nahořany | Okrsek (2 B - nástřikové terče) | 32:50, 37:00, 41:00 | 3., 1., 1. | 10, 1, 1 | |
16.6. | Jestřebí | Primátor liga (3 B - nástřikové terče) | 52:00 | 13. | 15 | |
22.6. | Horní Radechová | Východočeská liga (3 B - dotykové terče) | 27:50 | 15. | 36 | |
23.6. | Bohuslavice | Okrsek (M: 3 B - nástřikové terče + pití, Ž: 2 B - nástřikové terče + pití | 60:00, 86:00 | 4., 4. | 14, 6 | |
30.6. | Vršovka | Okrsek (M: 3 B - nástřikové terče, Ž a D: 2 B - nástřikové terče) | 33:30, 42:20, 61:00 | 6., 4., 2. | 20, 7, 2 | |
30.6. | Vlkov | nezařazená soutěž (3 B - povinné sání) | 61:00 | 4. | 8 | |
5.7. | Hořičky | nezařazená soutěž (3 B - dotykové terče) | 41:00 | 4. | 11 | |
7.7. | Černčice | Okrsek (2 B - nástřikové terče) | 38:30, 42:00, 41:00 | 3., 1., 1. | 8, 3, 2 | |
13.7. | Provodov | Okrsek (Ž: 2 B - nástřikové terče) | 45:00 | 5. | 10 | |
18.8. | Martínkovice | Okrsek | 33:00, 41:00 | 5., 6. | 10, 7 | |
28.8. | Jasenná | Okrsek | nedokončili, 42:60, 34:10 | 17., 2., 2. | 21, 7, 8 | |
1.9. | Nový Hrádek | Primátor liga | -, 51:10 | -, 7. | -, 7 | |
22.9. | Nové Město nad Metují | Okrsek + Východočeská liga | 28:20, 46:10 | 5., 10. | 12, 10 |